היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

הפכפף|אורפז

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

17/12/2012, 16:12
female Call It What You Want
צטט הודעה
אווטר ודרגה
♥ Call It What You Want
מידע נוסף
גריפינדור, צוות הפאי
שנות לימוד: 0
24,363 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,372 מנותק

שם הפיקצר-הפכפף
שם הכותב: אורפז
דירוג: G
תודות:לשחר הבטאית (:
הערות:מוקדש לזכרם של הילדים שנטבחו באסון באמריקה.
אני יודעת שזה לא עד כדי כך קשור, אבל.. תמיד כמספרים לי על אסונות,איכשהוא, זה תמיד מתקשר לי בתת-מודע לים.
---
כחול, הכל נהיה כחול ברגע שמתקרבים לאזור הזה, שיש בו כמה קילומטרים של חול, ואז קילומטרים אדירים של מים שנצבעו בצבע כחול כמעט כמו השמיים.
בקיץ תמיד כיף לצאת לשם; עם בגד-ים וכמה תכשירי הגנה טובים, כובע ומשקפי-שמש, בגדים קצרים וכפכפים, וברגע שמגיעים אליו, לרוץ בלי נעלים ועם בגד ים על הגוף. להשתכשך במים ולתת לכל הריח הזה והמלח להידבק לגוף, שנהיה חם ועכשיו הוא מרגיש ממש נעים, לצאת להתרעננות קצרה שכוללת אכילה של גלידה טובה וקרה.
ובסופו של יום מתיש, לחזור עם פרצוף מחויך והמון מזכרות. בחורף יותר קשה. יש ימים שהוא סוער, יורד גשם, והכניסה אליו אסורה ואף יש חשש לסכנת-מוות. אך יש ימים שהשמש מחליטה לצאת, ביישנית וקטנה כזאת. מסתתרת מאחורי עננים אפורים ולבנים שמתמזגים ביחד. כי גם היא רוצה לנוח קצת, לתת לעננים ולטיפות המים לעשות את עבודתם הטובה, להוריד גשם אל האדמה .החרמון רוצה שלג. הוא רוצה שיבואו לבקר אותו, אנשים עם מגלשות, ילדים בכובעי פונפון, ואיש-השלג המוכר שיעמוד שם איתן, ינסה לשמור על עצמו יציב. לפעמים הוא מצליח ולפעמים לא. כדורי-השלג יקררו את האנשים ובסופו של דבר הם ילכו לשתות שוקו חם כמו בימים הטובים.
כזה הוא הים-הפכפך. הוא יכול להיות שקט, רגוע ומוכן לקבל את כל מי שרוצה להיכנס אליו, אך הוא גם יכול להיות סוער ומאיים. וכאלה הם גם האנשים, הם יכולים להיות רגועים, שלווים ונחמדים לזולת, אך הם גם יכולים לפגוע ולחרב דברים. בדרך שהם יודעים.

--------------------

אורפז|בת|16|שישיסטית|תהיו בשקט!
"רק מי ששורשיו באדמה, יכול לפרוש כנפיים ולעוף."
בלונים עפים באוויר
ואאו D:
אני כאן. נחמד לי כאן D:
יש לך משתמש נחמד+
אז בקיצור, רציתי להזכיר לך כמה את אדירה. את בנאדם מדהים ואני שמחה להיות חברה שלך. להיקרא בשם של אחותך התאומה זה טוב, נכון? XD
אז ממישהי שממש לא קוראים לה שחר[ו] ואין לה בכלל את השם של אחותך התאומה ^^

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות