היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

ריקוד הקיפודים | אופיר

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

23/12/2012, 1:02
male Brisingr
צטט הודעה
אווטר ודרגה
Parsley, sage, rosemary and thyme
מידע נוסף
משתמשי החודש, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
2,938 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#6,295 מנותק

שם הוואן שוט: ריקוד הקיפודים.
שם הכותב: אופיר.
דירוג : G.
שיפ\דמויות ראשיות: הט.
תודות: לעולם.

לי הרים את כוסו וסקר את סביבתו, לוגם לגימות קטנות. הוא ישב בשולחן עגול בחתונה של חברו, מוקף באנשים שלא הכיר. הדבר גרם לו לשמץ של אי נוחות, כיוון שבדרך כלל העדיף את חברתם של אנשים שכן הכיר, אף על פי שהמספר הזה היה די מצומצם.
הזמן עבר, ומספר האורחים במקום הלך ופחת. לי החליט שזה הזמן המתאים לאחל את הדברים הרגילים לאדם היחיד במקום שכן הכיר- החתן. אפילו את הכלה לא הכיר היטב; הוא רק ידע ששני הוריה עובדים כמורים, ושחברו מאוהב בה בכל ליבו.
בעל המסיבה ישב ליד אשתו הטריה. מהצד השני של אשתו ישבה אישה שהייתה חייבת להיות אחותה הצעירה, כיוון שהיה להן את אותו גוון שיער ואותו צבע עיניים. לי שיער שהיא בסביבות גיל העשרים וחמש. לי התיישב במקום הנותר, בין החתן לגיסתו.
"עוד לא יצא לי להגיד לכם מזל טוב. אז, מזל טוב", ציין לי בחצי חיוך.
"תודה", ענה החתן בחיוך זחוח, ואשתו המחייכת ענתה בהנהון מאשר.
אחות הכלה פנתה אליו בסקרנות. "אני לא מאמינה שראיתי אותך בעבר, אבל אם נשארת עד שעה כה מאוחרת, כנראה שיש לכם קשר קרוב".
"כה מסתבר. אנחנו חברי ילדות", השיב בקצרה, באגביות.
היא המשיכה להביט בו בסקרנות לעוד כמה שניות, עד שהרגיש מחויב לציין בנימוס "שמי לי".
"אתה יכול לקרוא לי שי-שי", ענתה שי-שי.
"שם מעניין", ציין באדישות. היא משכה בכתפיה.
אחרי זמן קצר של שתיקה בשולחן, לי קם. "היה נחמד. תהנו מהמתנות", אמר, מהנהן אל הזוג הצעיר.
"דבר ראשון, כמו שאני מכיר אותך, לא היה לך נחמד בכלל, ודבר שני, לא היית צריך לתת לנו מתנה כל כך יקרה". אמר החתן באנחה.
"גישה לכסף רב לא מחייבת מתנה יקרה", ציין לי בהרמת גבה.
"שוב, אני מכיר אותך", ענה בציניות.
"אני חושב שתיאלץ לסבול את המתנה היקרה שלי. דאגתי להעלים את פתק ההחלפה", ענה לי ברצינות, לחץ את יד החתן, איחל מזל טוב בפעם האחרונה, ועזב את המקום.

כשבוע לאחר מכן, דפק לי על דלתו של חברו. את הדלת פתחה שי-שי.
"הו, שלום", פתחה שי-שי.
"שלום", ענה, קד קלות ברשמיות.
"ואני חשבתי שקידות רשמיות חלפו מהעולם לפני שנים", ענתה בעוקצנות.
"הפתעות הן דבר נעים, הלא כן?" ענה לי בזמן שהובילה אותו לסלון.
"כמובן שזה תלוי בסיבה ומסובב", ענתה שי-שי. "אגב, ריהוט נחמד. אני חייבת לציין שריהוט שלם של סלון ומטבח זו לא מתנת חתונה טיפוסית".
לי התעלם ממנה ופנה אל מארחיו. "שלום. לא הוצאתם מילה מאז שהגעתי לכאן. מה קורה אצלכם?"
"לא רצינו להפריע. בידור מהסוג הזה לא רואים בכל יום", ענתה הכלה בעליצות. בעלה חייך. לי נאנח וגלגל עיניים. שי-שי חייכה.
"אז, מאיפה הגיע כל הכסף הזה?" שאלה שי-שי בזמן שלי התיישב על ספת הקטיפה והיא התיישבה על כיסא מולו.
"אני מבין שזה היה נושא השיחה לפני שנכנסתי", אמר כשאלה רטורית.
"אולי", ענה החתן.
"ואנחנו לא יכולים לדבר על שום דבר אחר?"
"אז מאיפה הכסף?" שאלה שי-שי לפני שמישהו אחר הספיק להשחיל עוד מילה.
"ירושה גדולה, משפחה קטנה", ענה לי.
"ונטייה להתבודדות והתנשאות על העולם?" הוסיפה שי-שי ברטוריות ובספק הומור-ספר רצינות.
"העובדה שיש לי כסף לא אומרת שאני מביט מלמעלה על כל העולם", ענה לי ברוגז. "מעולם לא אמרתי שאני יותר טוב ממשהו. מעולם לא הענקתי כסף רק כדי להראות למישהו שלי יש ולא אין. אני לא קונה לחברי מתנה יקרה לחתונה, רק בגלל שאני רוצה להראות להם שיש לי כסף", הוא התרגז יותר ויותר עם כל משפט שהוציא מפיו.
"לא התכוונתי להרגיז אותך עד כדי כך", אמרה שי-שי, מסמיקה.
"את בטוחה? כי מאז שפגשת אותי, לא הערת הערה אחת שלא הייתה עוקצנית. אחת", ובמילים אלה הסתובב ויצא מהסלון. הם שמעו את דלת הבית נסגרת.
"אופס", אמרה שי-שי והביטה לכיוון המסדרון דרכו יצא לי. "לא ידעתי שהוא מהיר חמה".
"הוא לא", ענה גיסה, מביט גם הוא לכיוון המסדרון המוביל אל דלת הבית בהפתעה. "למען האמת, אני לא חושב שהוא הביע רגש כלשהו אי פעם, עד היום".
למרות שמישהו בדיוק יצא מביתה בסערה, מקרה בו מצב הרוח הכללי הוא, בדרך כלל, דכאים, הכלה חייכה לעצמה באין רואים.

לי פתח את הדלת. מהצד השני עמדה שי-שי, אוחזת מגש עוגיות תוצרת בית.
"באתי כדי להתנצל", אמרה, והגישה את העוגיות כמנחה. "אני יודעת שזה לא הרבה, אבל ההורים שלי מעולם לא השתכרו הרבה, ואני עובדת כמלצרית", הוסיפה וזעה באי נוחות.
לי קיבל את המגש מידיה, מביט בעוגיות. ואז הרים את מבטו אליה. עכשיו היא מוללה את שולי חולצתה.
"התנצלותך התקבלה", אמר בטון שלא הצליחה להגדיר. היא הנהנה, הסתובבה והלכה משם. "ותודה על העוגיות!", קרא אחריה כשהייתה במרחק חמישים מטר מביתו. היא קפאה במקומה לרגע, והמשיכה בדרכה.
לי סגר את הדלת לאט, ואז נשען עליה בחולשה.

"אני מתנצל על התנהגותי הלא-הולמת בביקורי הקודם", אמר לי כשהתיישב על הספות אותן קנה בעצמו, בפעם הבאה שביקר בבית הזוג הצעיר.
"שטויות", ענתה האישה בהינף יד.
השלושה דיברו עוד כשעה, שבסופה לי קם והכריז שעליו ללכת. "ותמסרי לאחותך, בבקשה, שהעוגיות שלה מצוינות", הוסיף לי.
"אני אמסור", אמרה בחיוך גדול, מסתורי.
לי עזב את הבית. בדיוק כשפתח את הדלת, שי-שי ניסתה לדפוק עליה מצידה השני, וכמעט נפלה פנימה.
"הו, את כאן", אמר לי בהפתעה.
"כן. אחותי שלחה לי הודעה ובקשה ממני להגיע לכאן בשעה הזאת", ענתה שי-שי בהפתעה.
לי חייך. הוא יצא החוצה וסגר את הדלת.
"שי-שי, את חושבת שנוכל ללכת יום אחד לבית קפה?"
היא חייכה. "אני מניחה שכן", אמרה ונכנסה לא הבית.

--------------------
אופיר | ירושלמי | 17 | מתמוגג מאושר D:

לנענעגולהשודיניפניפקיצמורסזלת:

באהבה, איוקי.

25/12/2012, 17:45
female Tealya Grase
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מה שיהיה זה הטוב בשבילי. (:
מידע נוסף
**
סלית'רין, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
12,752 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#13,660 מנותק

אופיר, אני חייבת להגיד שזה מקסים, ויש לך כישרון (:
הסוף האמת די צפוי, אבל זה לא מוריד מהסקרנות לקרא את ההמשך. הדמות של לי מתוארת ומבוטאת היטב, וגורמת לסקרנות ולמתח בסיפור.
אגב,אתה משתמש מלא בשורש. צ.י.נ. לדמות של לי, אולי קצת יותר מידי, אבל כמה שזה לא נראה, זה נותן לו את ההתבטאות ה'קצרה ולעניין' שלו.
הייתי מציעה שתפתח קצת גם את הדמויות האחרות, אבל בסך הכול נחמד מאוד.

--------------------
שירה||15 וחצי| דתיה גאה.||
פרשתי.

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות