היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

הארי פוטר דור שני

המאצאתי הארי פוטר שמונה!!!

נושא נעולפרסם נושא חדשפרסם סקר

22/12/2012, 17:58
female hermaione11
צטט הודעה
אווטר ודרגה
מוגל
מידע נוסף
*
גריפינדור, לא חבר בצוות
שנות לימוד: 0
82 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#41,035 מנותק

שם הפיקצ'ר: הארי פוטר דור שני
שם הכותבת: שיר
פאנדום: מקורי
דירוג: אין לימושג מה זה???
שיפ: ...?
הערות: -אין-
הסיפור:

פרק 1
ארוחת הערב

פוף "ינשוף הגיע!" קרא הארי."לילי השנה יש מכתב אחד יותר!" "ישששששששש!" לילי פרצה לחדר בסערה ואמרה:"תביא לי,תביא לי, תביא לי!"."ג'יני, השנה תוסיפי לחשבון שלנו עוד 500 אוניות".אמר הארי."מה? אה שכחתי לילי השנה לומדת!","ג'יימס אלבוס ארוחת ערב!" "בסדר,אנחנו באים אמא!"ענה אלבוס.אז פרץ למיטבח ג'יימס קשור ודבוק בחבלים,וג'יני צעקה:"ג'יימס!מה עשית לאחיך?!" ואז אלבוס נכנס למיטבח ואמר:"אההה,שום דבר אמא....הרי הרים שרביטו ואמר:"אלהומרה" והחבלים ניפתחו "טוב שבו וה-!"נשמעה דפיקה בדלת ומיד אחר כך פרצו בריצה הוגו ורוז ואחריהם נכנסו הרמיוני ורון,ואז אמר רון:"מה זה מסריח פה יותר מעורבת סוסים!" "סליחה אדון מושלם!"ענתה ג'יני באי-שקט.זה בגלל הדבק,ענה הארי."אהההה עכשיו הכל מובן,ג'יני את לא מחנכת את הילדים שלך!"איזה דבק?"פרצה הרמיוני לשיחה."הדבק שאלבוס קשר איתו את ג'יימס!"ענה הארי.ואז אחרי דממה ארוכה לילי פרצה ואמרה:"אתם יודעים,השנה אני הולכת להוגורסט!" "באמת?" ענתה הרמיוני,"מזל טוב!"הרמיוני,אמר רון רק אל תקני לה מתנה את יומן השיעורים!"ואז הם החלו לאכול.כעבור יום,"אמא מה את רוצה שאני יתקל בקיר?"אמרה לילי,"לא,פשוט רוצי לשם....." ולילי נעלמה.ברכבת ג'יימס שמע לכשושים על לילי ואמר:"אני הולך שנייה וכבר חוזר...."וג'יימס קם והלך לילדים האלו ואמר:"שמעתי פה לכשושים אל אחותי!" "אההה ג'יימס,אה לא דיברנו אל אחותך....!" "באמת?!,אני דבקה שמעתי את השם לילי פוטר עובר פה ו-!" לילי הגיע ואמרה::"אההה ג'יימס הגיע מכתב מאמא ואבא ואא-!פרץ ילד לשיחה:"הארי פוטר שלח לכם מכתב?!" וג'יימס ענה לו:"א.זה לא עניינך ב.הארי הוא אבא שלנו וג.אני לא רוצה לשמוע ריכלוים על אחותי,מובן?" "מה?!" פרצה לילי לשיחה "רכלתם אלי?" ואז הבנים השתתקו ואחד מהם אמר:"נו ברד תישאל אותה" ותקע מרפק.ואז הילד קם וגימגם:"אאאאתת רררוווצצה לללללההיווותת חחחחבבבררה שששללי??" ופניו נעשו חוורים כסיד.ואז לילי רצה משם בסערה וג'יימס אמר לבנים:"אתם רואים מה עשתים?אתם עוד תשלמו על זה!!!! והלך משם.ואז הגיע לתא ושאל את אלבום איפה המכתב.ואלבוס נתן לו את המכתב:
לאלבוס,ג'יימס ולילי פוטר
אלבוס,ג'יימס ולילי מקווים שאתם בסדר והכל הולך טוב,שנה טובה בלימודים ובהצלחה ללילי.מקווים שאלבוס יצליח בבגרויות השנה(תילמד בקפידה!)ושלילי תהיה חביבה על המורים יותר משג'יימס(מקווים הצלחה גם לך!).

אוהבים נורא:
אמא ואבא\הארי וג'יני

פתאום פרץ הוגו:"עוד מעט מגיעים כדי להחליף לגלימות!" הם החליפו לגלימות והרכבת העטה....
החמישה יצאו החוצה ונפרדו לשלום מלילי שהולכת לסירות אם האגריד.וג'יימס סיפר להם כל מה שקרא ברכבת אם הבנים וסיכם את הסיפור:"דיר בלק אתם אומרים לה שסיפרתי!" והם הינהנו. והם נפרדו מרוז באולם הגדול,כי היא ברייבנקלו.והשלושה החלו לפנות לשולחן של גריפנדור.מקונגל קמה וכולם השתתקו והיא החלה בנאום השנתי:"כמו כל שנה אנחנו כל קוסמי האזור מתאחדים במקום קסום,בייתנו האמיתי ושמו הוגורסט.כאן נוכל ללמוד את תרבותינו האמיתית קללות וכישופים,אבל הכי חשוב,אנחנו כאן כמשפחת קוסמים צעירים וגדולים,יצורים מדהים ומסוכנים,שיקויים,שינויי צורה תולדות הקוסמים,בתים,תכונות אבל מה שנפלא שכולנו מאוחדים יחד.הבא נכל בטקס המיון והשיר:
מיצנפת המיון אני על תזלזלו
אני חכמה אך לא יפה אבל זה לא אומר כלום!
גריפנדורים אמיצים
סלית'רין נחושים ושואפים
הפאלפאפים הם טובי לב
ורייבנקלואים המבריקים
חיבשו אותי אמצא לכם מקום בין הארבע
בכל שנות המיון לא תעית ולא פרה!
חבשו אני לא מסוכנת,אני רק מיצנפת
אבל לא סתם כי אני חכמה אמיצה נחושה וטובה
כי כך קרה לפני שנים וכך גם היום
הפקידו הם אצלי תכונות טובות וגם רעות!

וטקס המיון החל,לבסוף היגעו לשמה של לילי ומיצנפת המיון קראה:
אך עוד פוטרית נו טוב:גריפינדור! ולילי קפצה מאושרת עם חיוך מאוזן לאוזן והצתרפה לאחיהה ולהוגו.כולם החלו לאכול .הארוחה הסתיימה וקראו כתמיד:"תלמידי שנה ראשונה ,תלמידי שנה ראשונה!"וג'יימס היצתרף לחבריו ג'ייק סליקטון ואמלי דניס החבורה שלו ואלבוס גם היצתרף לחברים שלו והוגו ורוז מדברים יחד.הם הגיעו לחדר המועדון וקיבלו את המערכת שלהם.

--------------------
היער האסור - פורום הארי פוטר]

קרדיט ל
Dr shrek

22/12/2012, 18:04
female Pretty Woman
צטט הודעה
אווטר ודרגה
♥ הבחורה של אילון ♥
מידע נוסף
סוהרסן, צוות פרסום
2,798 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#14,350 מנותק

אזהרה אחת לא הספיקה לך? קראי כבר חוקים!!!
אין בטא, והטופס לא מלא עד הסוף. ננעל.

--------------------
דנדי ☯ הבחורה של אור מור לנצח ☮ 20

כל-בו דנדי נפתח רשמית

משאל עם - הומופוביה

ציטוט (Broken @ 14/08/2012, 17:09)
העולם הוא פדלאה אחת גדולה.
יופי עדן...

ציטוט (צ'אט בפייסבוק עם ביצ'י)
בנובים מעצבנים אני לא יודעת כל כך איך לטפל כי הם לא מבינים שיורדים עליהם, בגלל זה לרוב פשוט הייתי ישר מתחילה לקלל אותם והייתי מקבלת באן.

22/12/2012, 18:05
female Pretty Woman
צטט הודעה
אווטר ודרגה
♥ הבחורה של אילון ♥
מידע נוסף
סוהרסן, צוות פרסום
2,798 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#14,350 מנותק

משתמש יקר,
מנהלי היער האסור - פורום הארי פוטר איתרו ספאם באשכול/אשכול ללא מטרה.

אשכול זה ננעל בעקבות זאת.

--------------------
דנדי ☯ הבחורה של אור מור לנצח ☮ 20

כל-בו דנדי נפתח רשמית

משאל עם - הומופוביה

ציטוט (Broken @ 14/08/2012, 17:09)
העולם הוא פדלאה אחת גדולה.
יופי עדן...

ציטוט (צ'אט בפייסבוק עם ביצ'י)
בנובים מעצבנים אני לא יודעת כל כך איך לטפל כי הם לא מבינים שיורדים עליהם, בגלל זה לרוב פשוט הייתי ישר מתחילה לקלל אותם והייתי מקבלת באן.

נושא נעול פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות