היער האסור - פורום הארי פוטר

ברוכים הבאים לפורום היער האסור! הפורום כיום משמש לארכיון ומכיל את כל התוכן מאז הקמתו, אי-שם ב-01/09/2006! כל הפורומים נעולים למעט הפורום הזה(לחיץ)
לכל שאלה / בקשה / הערה ויצירת קשר יש לשלוח אימייל לכתובת הבאה: edenbuganim@walla.com
שלכם, מאז ומתמיד, עדן -
edenbuganim

אהבה אחרת|ליה

קייצ'י:)

הגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

21/12/2012, 14:54
female Just Believe
צטט הודעה
אווטר ודרגה
קרן שליטע!
מידע נוסף
**
סלית'רין, צוות הויקיפוטר
שנות לימוד: 0
1,832 אוניות
[צפה בחפצי המשתמש]
#25,900 מנותק

שם הפיקצר: אהבה אחרת
שם הכותבת: ליה.
דירוג: G
הערות: תודה לנוה:)

"סליחה, אתה יודע אולי איפה השרותים?" ג'ייק שמע קול עדין מאחוריו. הוא התלבט עם להסתובב או לא, יודע מה תהיה התגובה. הוא העביר את ידו בשערו, שגדל מהר בצורה מוגזמת, מתלבט.
בסופו של דבר הוא הסתובב.
"בהמשך המסדרון, ימינה." אמר, מקווה שאם היא תברח לפחות היא תעשה את זה בעדינות ולא בצרחות אימה כמו כל הבנות החדשות.
הוא ראה את המבט ההמום על פניה, מגחך לעצמו מרוב שזה היה צפוי. הוא בחן אותה, שערה השטני המסולסל היה פרוש על כתפייה השבריריות. עיניה, שהיו כרגע פקוחות לרווחה בצבען הירוק- כחול, כמו הים בשעותיו היפות ביותר. הוא אולי היה בוחן אותה קצת יותר, אך היא מלמלה תשובה ודעתו הוסחה.
"תודה," היא מלמלה. הוא הופתע בכלל שהיא נשארה להסתכל עליו, אבל עכשיו זה התחיל להיות מעט מטריד, כשהיא המשיכה להסתכל בו, בלי לזוז.
"הכול בסדר?" הוא שאל.
"מה?" היא התנערה, "אה, כן. הכל בסדר. פשוט..." היא גימגמה, מובכת.
הוא חייך. "את חושבת לעצמך מאיפה קיבלתי את זה?" הוא אמר ונגע בצלקת הענקית שעיטרה את פרצופו. הלחיים שלה האדימו יותר, מה שהוסיף יופי לפניה. היא הנהנה קלות.
"לא משהו שאת באמת רוצה לדעת, במיוחד לא אם את אחרי ארוחת הבוקר," הוא אמר בחיוך. היא ניסתה לחייך אליו בחזרה אבל החיוך שלה נראה עקום למדי.
"טוב, אני אפסיק להרוס לך את היום הראשון לימודים," ג'ייק אמר ופנה ללכת, "אה, והשרותים, בהמשך המסדרון ימינה אם הספקת לשכוח." הוא אמר ויצא מהדלת הצדדית לדשא הגדול של הבית ספר.
הוא לא שמע אותה רצה אחריו עד כשנגעה בכתפו. "מה לעזאז-" הוא התחיל להגיד, אך קפץ בבהלה והשתתק כשראה שזאת היא. "איבדת את הדרך?"
"לא, אני באמת רוצה לשמוע מה קרה לך," היא אמרה בפשטות. הוא הביט שוב בעיניה, מנסה להבין מה היא רוצה ממנו. זאת לא הייתה סקרנות, זאת היתה.. התעניינות. התעניינות תמימה ואמיתית.
"שריפה," הוא אמר. גם זה היה לו יותר מידי. הוא לא אהב לדבר על זה, במיוחד לא עם זרים שנהגו לבהות בו למשך זמן ממושך.
"אתה יודע, גם מתחת לצלקת הזאת אפשר לראות את הפנים היפות שלך," היא אמרה לו, מחוייכת.
אם נערה אחרת הייתה אומרת לו את זה, הוא היה בטוח שהיא רוצה ממנו משהו, בטח שיכין לה את השיעורים בפיזיקה או משהו. אבל הנערה הזאת... היה בה משהו אחר, משהו...אמיתי."איזו לא מנומסת אני. סוזן," היא אמרה והושיטה את ידה.
"ג'ייק," הוא אמר ולחץ את ידה. "נעים להכיר," הוא אמר והתיישב על אחד השולחנות שהיו פזורים על הדשא. הוא אהב לשבת על השולחן עצמו ולא על הספסל שהיה מחובר אליו, מין מנהג מגונה שמאז ומעולם הוא עשה.
היא התיישבה לידו במהירות, כאילו שתתחרט על כך אם תחשוב על זה.
היא באמת תתחרט על זה, ג'ייק חשב לעצמו. הוא ראה את התלמידים שעברו מסתכלים עליהם בחשד. אנשים לא העזו לדבר איתו בדרך כלל ובמיוחד שלא לשבת איתו... אם הם רק היו מכירים אותי לפני השריפה.
"אז את חדשה פה?" הוא שאל, מנסה לשבור את השתיקה המביכה.
"כן, יחסית. הגעתי בסוף השבוע שעבר, אני עדיין מנסה להתרגל. זה בית ספר ממש גדול!" היא אמרה, מביטה בעיניו.
הוא השפיל את מבטו. הוא לא אהב את זה שהיא מסתכלת עליו כל הזמן, או שהוא פשוט לא היה רגיל לזה.
"אתה גר פה בסביבה?" היא שאלה.
"כן, חמש דקות מכאן," הוא ענה לה, עיניו עדיין תקועות בנעל שלו, אותה הזיז בקצב אחיד ומהיר.
ככל שהמשיכו לדבר, כך לאט לאט הקרח הפשיר והם כמעט ששכחו שרק היום הם הכירו.
"אני לא מבינה למה אנשים לא מדברים איתך. אתה בן אדם מדהים," היא אמרה, לאחר שתיקה קצרה. הוא הביט בה, המום מהמהירות שהיא קולטת מה קורה מסביבה.
היא הושיטה את ידה ונגעה בזהירות בצלקתו, אצבעותיה העדינות מחליקות במורד לחיו.
הוא הרגיש שהוא טובע בעיניים שלה. היה בהם משהו מהפנט, משהו שגרם לו לא להפסיק להסתכל בעיניה.
לבסוף הוא התנער ממבטה. הוא ידע שאם ישאל מה שישאל, הוא יתחרט על זה. אבל הוא היה חייב...
"תגידי, את מאמינה באהבה ממבט ראשון?" ליבו דפק במהירות כששאל אותה, מקווה לתשובה שלא תהיה גיחוך או "לא".
"לא," היא אמרה, וליבו צנח, "אני מאמינה באהבה באדם בפעם הראשונה שאתה מדבר איתו. יש הבדל," היא אמרה שראתה את הגבה שלו מתרוממת, "אהבה ממבט ראשון זאת אהבה חיצונית. האהבה שאני מאמינה בה היא אהבה על אישיותו של אדם." היא חייכה.
הוא חשב על מה שהיא אמרה. כאילו שהיא יכלה להתאהב בו במבט ראשון, במיוחד עם צלקת מדהימה כזאת על הפרצוף. אבל התשובה שלה סיפקה אותו, אפילו יותר משהייתה אומרת "כן" סתם כך.
הוא שוב הביט בעיניה. הוא יכל להשתכר רק מלהסתכל עליהן. גם היא הביטה בו, מחייכת במקצת. כשהוא התנער ממבטה הוא הסתכל בשעון, נשארו חמש דקות להפסקה.
"לא אמרת שאת צריכה ללכת לשירותים?" הוא שאל בחיוך.
הוא צחקה בקול קפצה מהשולחן, "בוא תלווה אותי, אחרת אני אלך לאיבוד,"
"ואנחנו לא רוצים שזה יקרה! אחרת, לכי תדעי את מי תפגשי הפעם," הוא ענה לה, עוקץ את עצמו,
היא תפסה בידו. האינסטינקט הראשון שלו היה להרפות במהירות את ידה, אבל החיוך שעל שפתייה וידה הנעימה גרם לו רק להדק את האחיזה.
ג'ייק ידע שהוא לא ירצה לעזוב את ידה לעולם.

הודעה זו נערכה ע"י Just Believe ב 21/12/2012, 15:04

--------------------
ליה|16 וחצי|סלת'רין|בלופ.
קרדיט לנעמה האדירה :)

הגב לנושא זה פרסם נושא חדשפרסם סקר

כרגע צופים באשכול
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

נקודות הבתים תיעוד עריכת הנקודות
גריפינדור
8846
הפלפאף
1207
רייבנקלו
8609
סלית'רין
6963
כל הזכויות שמורות לקהילת הארי פוטר מופעל על מערכת IP.Board בגירסא 1.4
עוצב, תוכנת, אובטח ומקודם על ידי Sipo · KilBee · edenbuganim
היער האסור - פורום הארי פוטר © 2006-2013
היער האסור בפייסבוק הפוך את היער האסור לדף הבית שלך הוסף למועדפים את היער האסור משתמשים מחוברים הפורום עומד בתקן XHTML
דירוג הפורום בגוגל סטטיסטיקות